Czech Open 2020

Zdravím příznivce šachu. Náš oddíl opět nabízí možnost slevy na akci „Czech Open 2020“ pro členy našeho klubu. Předpokládaná sleva bude činit 50% z vkladu do turnaje, vyjma poplatků za zápočet na ELO.

Sleva pro každého hráče se týká těchto turnajů:

  • hraných vážným tempem – A a B
  • rapid turnaj – G
  • družstva – E – hradí klub úplně, pokud družstvo splní podmínku pro účast v MČR a bude klub reprezentovat pod názvem 2222 ŠK Polabiny (A, B, C…) Pokud si někdo chce zahrát za družstvo a je na to sám, ať se neváhá ozvat na níže uvedené kontakty, možná se podaří nějaké družstvo sestavit z jednotlivců.

Zájemci, hlaste se prosím nejpozději do 25. 8. 2020, na email milan.hosek(zavináč)polabinychess.eu, v kopii na josef.varejcko(zavináč)polabinychess.eu. Do přihlášky uveďte jméno, název a označení turnaje. V odpovědi Vám přijdou pokyny k platbě. Platbu uhraďte nejpozději do jednoho týdne od obdržení pokynů. Poplatky za zápočty na ELO si každý hradí sám na místě při prezenci do turnaje.

Milan Hošek (tel: 730581427)

Josef Vařejčko (tel: 730581428)

Napsat komentář