Memoriál Čeňka Honsy – 19. ročník

Jelikož jsme loni přišli o nadstandardní zázemí chotečského hostince, byl jsme nucen hledat nové prostory pro turnaj. Podařilo se domluvit hospůdku s pěkným sálem, ovšem opět ne v Pardubicích, ale v nedalekých Kuněticích. Turnaje se nakonec zúčastnilo krásných 75 hráčů, kteří snad odcházeli spokojeni i přes drobné zdržení s obědem. Nakonec se ale vše povedlo odehrát v předpokládaném čase.

Výsledky turnaje naleznete ZDE. Gratulujeme Josefovi Vařejčkovi k vítězství v turnaji! K tomu jenom doplním další ocenění: nejmladší hráč Karel Tyč (ročník 2008) si odnesl čokoládu, Karel Brožka mladší (2008) si odnesl krásnou knihu a drobnou finanční odměnu za hned dvě ocenění (nejlepší hráč do 10 let, respektive nejlepší hráč s ELO do 1800) a prokázal tak, že je velkým talentem teď už polabinského šachu. Finanční Cenu „2222“ jsem pro letošek vylosoval panu Daňkovi z pardubické Bohemie.

Letos jsme prakticky nemuseli řešit žádné problémy s nevrácenými konzumačními lístky, vše se vyřešilo hned na místě a já jsem za to rád!

Pro příští rok se snad sejdeme v Pardubicích, budu na tom usilovně pracovat, však to také bude dvacátý ročník. A doufám, že s mnohými se uvidím už dříve, totiž na jaře na lodi, na Pardubické kotvě.

Vladimír Dudek, foto: RD

Napsat komentář