MČR družstev starších žáků v rapidu 2018

7521122214, říkáte si, co to je? Toto není žádné telefonní číslo, ani číslo našeho účtu, ale umístění našeho družstva 2222 ŠK Polabiny za posledních 10 let! Díky těmto skvělým umístěním v posledních 10 letech jsme dosáhli celkového prvního místa v soutěžích družstev starších žáků.

Naše celkové skóre je 537 bodů, což je dostatečný náskok na druhé v pořadí – Vlašim – s 524 body. Další v pořadí – Frýdek Místek – dosáhli celkem 518 bodů, přičemž další družstva měla pod 500 bodů. Přesné hodnocení bude k dispozici dle pana Hájka v nejbližší době na Zaječických stránkách po úplném přepočtu bodů.

Do turnaje jsme vstoupili jako čtvrtý nasazený tým, což je zároveň i místo, na kterém jsme po odehrání všech partií skončili. I přesto, že medailové pozice minulých let jsme letos neobhájili, tak celkové čtvrté místo není vůbec špatný výkon s  ohledem na skutečnost, že náš tým je poměrně mladý. Do budoucna je zde s ohledem na talent jednotlivých hráčů potenciál pro tento tým dosáhnout podobně pěkných umístění v nejbližších letech.

Turnaje se také zúčastnil náš tým B, který díky svému solidnímu výkonu skončil mírně nad nasazením do turnaje. Podobně slušný výkon podali i hráči dvojic.

Hrál se také doprovodný turnaj jednotlivců, ve kterém se velmi dobře umístili naši hráči.

Výsledky jednotlivých turnajů jsou na chess-results:

Milan Hošek

Napsat komentář