Memoriál podvacáté!

Jubilejní ročník jsme nově uspořádali v pěkných prostorách Nemošické hospody. Startovní pole čítalo 62 hráčů a boje byly líté. Vše šlo jako na drátkách a na konci se nám první tři nasazení hráči pěkně seřadili přesně dle svého nasazení v turnaji. Vítězem se stal jasný favorit Martin Červený, ovšem 9 bodů z 9 se jen tak nevidí. Za zmínku určitě stojí výkon Honzy Nešpůrka, který si se 6 body vybojoval cenu pro nejlepšího hráče s ELO ratingem pod 1800, což zároveň stačilo na krásné celkové osmé místo. Na turnaj určitě bude v dobrém vzpomínat sedmiletý Jiří Bouška, který se do Hlinska vracel jako vítěz kategorie do 10 let a zároveň byl nejmladší v celém turnaji.

Nebylo ale vše jen pozitivní. Moje černá listina hráčů, kteří se přihlásí, ale bez omluvy nepřijedou se rozšířila o pány Daniela Kožúška z Rychnova a Michala Volfa z Ústí nad Labem. Tohle mě opravdu štve, čekání turnaj zbytečně zdržuje a přitom jen stačí zvednout telefon…

Díky sponzorům za pomoc s cenovým fondem: GASCO, Kubík, Pardubický kraj, SENF, Coca-Cola a Bohumil Roub.

A ještě výčet osob, kterým moc děkuji za pomoc při dnešní organizaci: moje žena :-), Pavel Kvapil a duo Z+V Melicharovi.

VÝSLEDKY

Vladimír Dudek

Napsat komentář