Czech Open 2019

Zdravím příznivce šachu. Náš oddíl opět nabízí možnost slevy na akci  „Czech Open 2019“ pro členy našeho klubu. Předpokládaná sleva bude činit 50% z vkladu do turnaje, vyjma poplatků za zápočet na ELO.

Sleva pro každého hráče se týká těchto turnajů:

  • hraných vážným tempem – A, B, C, D, J
  • rapid turnaje – G1, G2, G3
  • družstva – E, F – hradí klub úplně

Zájemci, hlaste se prosím nejpozději do 25. 6. 2019, na email milan.hosek(zavináč)polabinychess.eu. Do přihlášky uveďte jméno, název a označení turnaje. V odpovědi Vám přijdou pokyny k platbě. Platbu uhraďte nejpozději do konce června 2019. Poplatky za zápočty na ELO si každý hradí sám na místě při prezenci do turnaje.

Našim mládežníkům: pro turnaj F nemusíte sami sestavovat tým, hlaste se mně, já sestavím.

Milan Hošek (tel: 730581427)

Napsat komentář