Memoriál Čeňka Honsy 2019

Po roce jsme se opět sešli v Nemošické hospodě uctít památku kamaráda Čeňka Honsy. Tentokrát v trochu menším počtu než jsme zvyklí – 51 účastníků. Turnaj podpořily firmy GASCO, egenesis, Kubík a SENF.

Vítězem turnaje se systémem „start – cíl“ stal hráč pořádajícího oddílu Dominik Řezníček, který byl čtvrtý nasazený. V pátém kole dokázal udržet na uzdě Martina Mojžíše, stejně jako si v závěrečných kolech udržel odstup dvěma remízami s dalšími medailisty – Tomášem Veselým, respektive Janem Šlosarem. Za zmínku určitě ještě stojí výkon Marka Juchelky (5,5 bodu), který v prvních dvou kolech naplno zabodoval právě s pozdějšími medailisty! Štěstí při losování Ceny 2222 se tentokráte usmálo na stálého účastníka našich turnajů, pana Lukšu. Odnesl si finanční obnos a hodinky, které nezištně věnoval Jaroslav Mojžíš.

Díky za pomoc rozhodčímu Pavlovi Kvapilovi. U stolu v den turnaje mi pomohl Petr Plíva a připravit hrací místnost den předem Zdeněk a Vojta Melicharovi.

A jako vždy na závěr: tentokráte opravdu VŠICHNI zaplatili své pohledávky v restauraci. Bez omluvy se nedostavili řádně přihlášení Bohumil Roub, Miroslava Šlosarová a Jan Šlosar ml.

VÝSLEDKY

Vladimír Dudek

Napsat komentář